Kale 32 mm Gri Asma Kilit KD-001/10-130 CLZ202-2002
  • Ürün Kodu: CLZ202-2002
  • Stok Durumu: Stokta var
Mevcut Seçenekler:
  35 kez incelendi     0 Favori
Siparişleriniz Mağazamız tarafından KARGO'ya verilir.
  KALE 32 MM GRİ DÖKÜM ASMA KİLİT Kale 32 mm döküm gri asma kilitler fiyatına göre piyasadaki en kaliteli döküm asma kilit çeşitidir. Çinden gelen diğer döküm asma kilitler gibi kolayca bozulmaz. Asma kilit fiyatları açısından da kalitesine oranla uygun bir seçimdir. Boyu : 32 mm Gri döküm malzeme kullanılmaktadır. 5 yıl garantilidir. 3 anahtarlıdır.
Default
kargo Aras Kargo
Kale 32 mm Gri Asma Kilit KD-001/10-130
Veri bulunamadı
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Yoruma Resim Ekleyebilirsiniz
Kaldır
Ek Resim Ekleyin
Benzer Ürünler
Hızlı Kargo Bayilere Özel
Makina Takım HSS-E Altın Seri İnox Delme Matkap Ucu 1 mm…
Hızlı Kargo Bayilere Özel
50891 6X150 mm Elmas Beton Matkap Uç…
6 mm delme çapı 15 cm uzunluk..
12257 Çelik Cetvel 30 cm 30 mm…
12257 Çelik Cetvel 30 cm 30 mm Paslanmaz çelikten üretilmiş 30 cm boyunda kaliteli ve dalı cetvel..
S1122 HF 225 mm Tilki KuyruğuTestere…
S1122 HF 225 mm Tilki KuyruğuTestere Testere Bıçağı, ahşapta ve metalde tıraşlamalar yapar Standart ..
Satır Büyük Boy…
Satır Büyük Boy…
Kesme boyu  20 cm Sağlam çelik  ..
Epoxy 2 Bileşenli Macun Ahşap Yapıştırıcı 57 gr…
TD 50808 Cam Delme Ucu 8 mm…
TD 50808 Cam Delme Ucu 8 mm…
Seramik, cam ve ayna kesiminde kulllanılır Kırılmayı ve büyük talaş çıyı önleyen özgün tasarım &nb..
Ege Yıldız 20 mm 16 Atü Siyah Kangal Boru 100 Metre…
Ege Yıldız 20 mm 16 Atü Siyah Kangal Boru 100 Metreİçme Sularında,Tarımsal sulama sistemlerinde,Kana..
Luna Suluboya - Rütuş Fırçası Yuvarlak No: 6…
300 Parça Dübel ve Matkap Ucu Seti…
300 parça set ile tamirat ve tadilatta en büyük yardımcınız olacak bir set. Delme, ..
HSS-PointeQ Metal Matkap Ucu 10 mm…
Sds Plus Sivri Keski 250 mm…
Sds Plus Sivri Keski 250 mm…