• Poelsan Mavi 25X3/4X25 Kaplin Dişi Te
Poelsan Mavi 25X3/4X25 Kaplin Dişi Te CLZ202-333185
  • Ürün Kodu: CLZ202-333185
  • Stok Durumu: Stokta var
Mevcut Seçenekler:
  21 kez incelendi     0 Favori
Siparişleriniz Mağazamız tarafından KARGO'ya verilir.
Darbelere karşı dalı, yüksek kaliteli polipropilen hammaddeden üretilmiştir. Borulardaki ± 0.5 mm’ye kadar olan ölçü farklılıklarından veya ovallikten oluşabilecek sorunları konik sıkma özelliği sayesinde önler. UV ışınlarını geçirmediği için yosunlanmaya ve bakteri üremesine izin vermez. Oringi tabii kauçuktan üretilmekte olup yüksek sızdırmazlık sağlar. İç yüzeyleri homojen ve gözeneksizdir. Suyun kokusunu ve tadını değiştirebilecek hiçbir yabancı madde içermez. Dişi ürünlerimiz kullanılan korozyona dalı metal yüzük sayesinde uzun vadede değişken sıcaklıklarda yüksek sızdırmazlık sağlar.
Default
kargo Aras Kargo
Veri bulunamadı
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Yoruma Resim Ekleyebilirsiniz
Kaldır
Ek Resim Ekleyin
Benzer Ürünler
Hızlı Kargo Bayilere Özel
1/2X3/8 Flex Paslanmaz Hortum 30 cm…
Bağlantı flexi dişi oynar rakor : 12 X 38 Kendinden contalı Uzunluk : 30 cm..
Hızlı Kargo Bayilere Özel
Hickson Decor Aqua Su Bazlı 5 LT Western…
    Genel Talimat: Ürün kullanıma hazırdır. Kullanmadan önce ürün iyice karıştırılmalı ve..
Derz Artısı 3 mm (500 Adet) Oluklu…
Oluklu Derz Artısı 3 mm Kalınlık: 3 mm Adet: 500 Bütün seramiklerin araları eşit aralıklarda döşenme..
Özel Depo Rekoru 2 İnch…
Özel Depo Rekoru 2 İnch…
Su depoları içindir. Dıştan dişli kısmı 2 inch ölçüsündedir. Kaliteli 1. sınıf plastikten.  ..
Poelsan Mavi 32X3/4 Kaplin Dişi Dirsek…
Darbelere karşı dalı, yüksek kaliteli polipropilen hammaddeden üretilmiştir. Borulardaki ± 0.5 mm’ye..
Nikon 33907 40 Kum 115X22 mm Kanallı Zımpara…
40 kumlu 115 x 22 mm. 8 delikli Kanallı (Ron) Zımpara  Özellikleri Tipi : 8 Deli..
Moher 15 cm Parmak Rulo Yedek 2 Adet…
Elta 4908 Allen Anahtar 2,5 mm…
ELTA 2,5 MM ALLEN ANAHTAR Krom vanadyum, Nikel kaplı..
Maıer Elmas Beton Matkap Ucu 3 mm…
Tavlanmış Yüksek Çelik Kalitesi Kesici Elmas Uç Spiral Yüzey Uzun Ömür Çap : 3 mm..
2096 Çift Akülü 4 Ah Ağaç Kesme Makinesi…
CATPOWER 2096 - AĞAÇ KESME AKÜLÜ (MAKİNA) 18V 25CM 4.0AhKömürsüz Motor18V 4.0 AhKesme Uzunluğu 260 m..